ZAPROSZENIE NA UROCZYSTOŚCI.

Uprzejmie informuję, że Stowarzyszenie "Wizna 1939" nie organizuje w bieżącym roku oficjalnych uroczystości (z udziałem władz państwowych)na Górze Strękowej.
Jednakże, jak co roku, w rocznicę walk pod Wizną oddamy hołd polskim żołnierzom poległym w walkach oraz uczcimy pamięć mjr. Władysława Raginisa i kpt. Stanisława Brykalskiego, składając wieńce i kwiaty na Ich grobie, na Górze Strękowej k. Wizny.
Uroczyste składanie wieńców i kwiatów zaplanowane jest na dzień 8 września 2013r. (niedziela) o godz. 12.00 .

Zatem zapraszam wszystkich, z kwiatami i biało-czerwonymi flagami, by wziąć udział w tej skromnej, ale jak zawsze prawdziwie patriotycznej uroczystości. Wspólnie oddajmy cześć tym, co za świętą sprawę polegli na polu chwały!

Spotykamy się na Górze Strękowej, 8 września o godz. 12.00 .

Jednocześnie w imieniu organizatorów oraz w imieniu Stowarzyszenia "Wizna 1939" zapraszam na Koncert Patriotyczny zespołu FORTECA oraz łomżyńskich raperów z grupy PsG, organizowany w ramach projektu inicjatywa dla Łomży. Koncert odbędzie się w sobotę, 7 września, w Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - ul. Sadowa 12A (wejście od ul. Polowej)o godz. 19.00. Przed koncertem odbędzie się pokaz filmu o Rotmistrzu Pileckim - "Ucieczka z Auschwitz".
Organizatorem koncertu pod wspólnym szyldem Inicjatywa dla Łomży są trzy łomżyńskie organizacje pozarządowe - Klub Republikański, Stowarzyszenie KoLiber Łomża i Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej, przy współpracy z Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży oraz Stowarzyszeniem "Wizna 1939".
Salę na koncert bezpłatnie udostępnia Diecezja Łomżyńska.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy /wstęp wolny/.

Dariusz Szymanowski